Logo
no milk, no party

CLICOW.COM.UA

Жінка випила вина і залишила свою машину на парковці ресторану. Вранці на лобовому склі вона знайшла записку...Приклад для наслідування в боротьбі з нетверезими водіями.

Паула Шульц відпочивала в ресторані зі своїм чоловіком. Подружжя випило трохи вина і ввечері, щоб не ризикувати і не сідати за кермо в нетверезому стані, вирішили поїхати додому на таксі.

via

Якщо ви коли-небудь залишали свій автомобіль на якійсь міський парковці, вам повинне бути добре знайоме почуття страху виявити на склі, штраф або ж взагалі не знайти на колишньому місці машину, яку вже відбуксирували в невідомому напрямку.

Коли Паула наступного ранку повернулася в ресторан, щоб забрати свій автомобіль, вона була здивована, що жоден з жахливих сценаріїв не справдився.

Замість цього на лобовому склі вона знайшла дуже цікаву і надихаючу записку. Паула поділилася цією фотографією на своїй сторінці в Facebook, і її повідомлення буквально підірвало мережу! Ось що написав їй менеджер ресторану:

«Дорогий Гість,

Дякуємо вам за те, що ви залишили автомобіль на нашій парковці на ніч. Ми дуже вдячні вам за те, що ви не сідаєте за кермо в нетверезому стані. В знак поваги до такої відповідальної поведінки ви отримуєте ваучер на півкіло наших смачних курячих крилець. Цінуйте життя і хороших вам вихідних!»

Джей Мак Ліан, той самий менеджер, який написав їй послання, говорить, що почав залишати подібні записки, щоб мотивувати людей не їздити в нетверезому стані. Чоловік вважає, що боротися з п'яними водіями потрібно, перш за все, заохоченням і хорошим прикладом.

Як на мене, це чудова ідея! Нашим ресторанам можна взяти це за приклад!

Поділіться цією повчальною та надихаючою історією зі своїми друзями!


18
Trophy icon
Нагородити автора

Обов’язково подивіться